AUSBAU garākā uzbrauktuve uzņēmumam Coca-Cola

Papildus standarta hidrauliskajām rampām AV-exim piedāvā AUSBAU mobilo rampu ražošanu atbilstoši individuālajām īpašībām, koncentrējoties uz klienta vajadzībām.

Uzņēmumam Coca-Cola vajadzēja īpašu 8 tonnu uzbrauktuvi, lai izkrautu konteineru kuģi. Ņemot vērā visas prasības, mūsu projektēšanas un inženieru komanda prognozēja garāko AUSBAU uzbrauktuvi, kāda jebkad ražota.

Mobile Verladerampe AUSBAU-SPCL8-2SLext-SRS

Kopējā tā garuma summa ir 17300 mm. Viena konstrukcija ļauj iekrāvējam brīvi pārvietoties starp zemi un kravas automašīnu. Pēc klienta pieprasījuma uzbrauktuves brauktuve ir izgatavota no pretslīdes režģa. Tādējādi uzbrauktuvi var droši izmantot jebkurā gada laikā.

Klientam tika ražota arī cita uzbrauktuve ar lielāku kravnesību 10 tonnas un paaugstinātiem parametriem: brauktuves garums ir 12 m, horizontālās platformas garums — 2,5 m un platums — 2,2 m.

Mobile Laderampe AUSBAU-SPCL10-2SL

Abas rampas ir aprīkotas ar salokāmām, regulējamām atbalsta kājām, kas nodrošina konstrukcijas stingrību un papildu apdrošināšanu iekraušanas vai izkraušanas laikā.

Uzņēmums Coca-Cola arī nomāja trīs mobilās uzbrauktuves, lai optimizētu savus loģistikas procesus. Tas ir ērti vienreizējam, pagaidu vai sezonas darbam, kad nepieciešams izkraut vai iekraut preces, bet jums nav nepieciešams pastāvīgi izmantot mobilo uzbrauktuvi. Šobrīd mēs piedāvājam nomas pakalpojumus tikai klientiem no Ukrainas.

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv