Mobilā iekraušana rampa pasūtījumam uzņēmumam Nīderlandē

Mobilā iekraušana rampas pasūtījumam ir ideāls risinājums jūsu loģistikas procesu optimizācijai. Jūs pats izvēlaties iekraušanas jaudu, rampas platumu un daudzus citus parametrus atkarībā no savām vajadzībām.

Mūsu jaunais klients ir uzņēmums, kas specializējas veselības un atpūtas preču ražošanā. Mēs saņēmām pasūtījumu izgatavot mobilā rampa ar noņemamu nožogojumu un palielinātu brauktuves platumu — 2250 mm standarta 2000 mm vietā.

Mobilā iekraušana rampa pasūtījumam uzņēmumam Nīderlandē_1

Kā izvēles iespēju klients izvēlējās cinkotu rampas virsmu, kas aizsargā metālu pret koroziju un tādējādi paildzina izstrādājuma kalpošanas laiku, vienlaikus saglabājot tā tirdzniecībai piemērotu izskatu. Rampa tika aprīkota arī ar papildu riteņu pāri, lai uzlabotu stabilitāti.

AUSBAU ir uzticams noliktavu noliktavas iekārtas ražotājs un piegādātājs. Mēs piegādājam aprīkojumu vairāk nekā 35 pasaules valstīm. Mēs ražojam iekraušana rampas pasūtījumam, lai izpildītu jebkuras klientu prasības. Mēs strādājam, lai nodrošinātu kvalitāti un rezultātu. Mums ir daudzu gadu pieredze sadarbībā ar uzņēmumiem no visas pasaules, un esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju par mūsu produktu kvalitāti.

Mūsu menedžeri ar prieku sniegs jums padomu un palīdzēs izvēlēties piemērotu uzglabāšanas noliktavas iekārtas, lai uzlabotu jūsu iekraušanas un izkraušanas procesus.

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv