Mūsu darbs saistībā ar COVID 19 pandēmiju

Cienījamie klienti un visi partneri,

Mans vārds ir Andrii Voievodin, uzņēmuma AV-exim dibinātājs un īpašnieks, kam ir vairāk nekā 13 gadu pieredze noliktavu aprīkojuma ražošanā un izplatīšanā ar zīmolu AUSBAU.

Šajā vētrainajā laikā vēlamies jūs informēt, ka turpinām strādāt ar pilnu atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

Visi mūsu biroja darbinieki strādā no mājām, tāpēc mēs varam apstrādāt visus partneru pieprasījumus tāpat kā tad, kad strādājām birojā. Šos pasākumus mēs bijām plānojuši iepriekš, un mēs sākām izmantot ārpakalpojumus, pirms valdība bija izdevusi jebkādus noteikumus.

Visas trīs mūsu rūpnīcas darbojas stabili, protams, ar drošības pasākumiem, lai mēs varētu laicīgi veikt jūsu pasūtījumus.

2020. gada februārī mēs sākām gatavoties darbam krīzes laikā, tāpēc tagad esam pilnībā gatavi un varam garantēt savu saistību izpildi.

Mēs jau iepriekš esam sagatavojuši savas ražotnes ar nepieciešamajām kritiskajām detaļām 8-12 mēnešu pieprasījumam visaugstākajā ražošanas līmenī.

Tāpēc esam pārliecināti, ka mums ir pietiekami daudz materiāla, lai nodrošinātu drošu nepārtrauktu ražošanu.

Mēs esam sagatavojuši populārāko modeļu krājumus, lai varētu ātri nosūtīt jums sūtījumu un nodrošināties ar drošības rezervi neparedzētiem gadījumiem.

Mēs esam vienojušies ar kuģniecības uzņēmumiem, kas pilnībā ievēro drošības pasākumus, lai mēs varētu savlaicīgi apstrādāt visus mūsu sūtījumus.

Kopsavilkums:

Birojs — OK
Ražošana — OK
Noliktava — OK
Loģistika — OK
Mēs vēlam jums visu to labāko, esiet veseli un esam pārliecināti, ka cilvēce pēc šādas krīzes kļūs tikai stiprāka.

Ar mīlestību no Ukrainas,
Jūsu Ausbaurampa komanda

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv