Neliela mobilā rampa klientam Latvijā

Nestandarta kravas piestātnes piegāde pēc individuālajām īpašībām uz Latviju. Mobilā uzbrauktuve katram klienta pasūtījumam ir paredzēta lietošanai nelielās teritorijās.

Uzņēmums AV-exim ražo jebkuras sarežģītības pakāpes iekraušanas aprīkojumu, lai apmierinātu visas klientu vajadzības. Papildus AUSBAU līnijā parādītajām mobilajām rampām pēc pieprasījuma piegādājam arī rampas. Pēc klienta vēlmes ir iespējams mainīt uzbrauktuves slodzi, brauktuves izmērus un citas tehniskās īpašības.

Neliela mobilā rampa klientam Latvijā_AUSBAU

Šāda nestandarta pasūtījuma piemērs ir uzbrauktuve uzņēmumam Latvijā. AUSBAU līnijas standarta modeļi nebija piemēroti darbam nelielā teritorijā ar zemiem sliekšņiem noliktavās. Tāpēc mūsu dizaineri saskārās ar uzdevumu izveidot ļoti mazu rampu pēc individuāliem parametriem un vienlaikus nodrošināt 6 tonnu slodzi.

Rezultātā doka rampa tika izgatavota ar šādām īpašībām: brauktuves garums — 3500 mm, platums — 1700 mm. Lai šādā uzņēmumā varētu veikt iekraušanas un izkraušanas darbības, tika mainīts arī augstuma diapazons, lai rampu varētu paaugstināt no 500 mm līdz 950 mm, izmantojot hidraulisko sūkni.

Papildus pielāgotajām rampām ar individuāliem parametriem mēs ražojam arī AUSBAU mobilo rampu standarta modeļus. Katalogā varat atrast visu uzņēmuma AV-exim produktu sarakstu.

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv