Neparasts īpašs iekraušanas rampas un platformas projekts smagajām mašīnām

Šī nav pirmā reize, kad mūsu uzņēmums izgatavo iekraušanas rampas smagajām mašīnām, taču šo pasūtījumu var dēvēt par unikālu.

Pazīstama starptautiski pazīstama uzņēmuma, kas ražo teleskopiskos iekrāvēs, Polijas filiāle vērsās pie mums, lai rastu risinājumu šādas tehnikas iekraušanai tālākai transportēšanai. Mūsu inženieru darba rezultāts bija īpaša stacionārā rampa un platforma, ko var apvienot vienā 19 metru garā konstrukcijā.

iekraušana rampa

Papildus palielinātajai 30 tonnu kravnesībai un mainītajiem standarta izmēriem rampu un platformu īpašu padara arī papildu opcijas. HA2-WL2 opciju komplekts iekraušanas platformai sastāv no diviem teleskopisko kāju pāriem, kuru augstumu var regulēt, un riteņiem vietējai pārvietošanai. Stacionārajai rampai ir arī opcija HAWL — viens papildu teleskopisko kāju pāris ar riteņiem. Gan iekraušanas rampai, gan platformai ir HR opcija — papildu drošības margas ar augstumu 1100 mm.

Stacionārā rampa

Šis ir tikai viens piemērs mūsu profesionālajai un individuālajai pieejai klientu vajadzībām. AUSBAU īpašās iekraušanas rampas ir unikāls un kvalitatīvs risinājums, kas neliks vilties!

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv