Rampas lielgabarīta tehnikai Čehijas lauksaimniecības uzņēmumā

Mūsu pastāvīgajam klientam, Čehijas lauksaimniecības tehnikas izplatītājam, ir izgatavota un piegādāta stacionāra iekraušanas rampa traktoriem ar īpašām īpašībām!

Šī ir ceturtā iekraušanas rampa lielgabarīta tehnikai, ko esam izgatavojuši savam Čehijas partnerim. Mēs esam izstrādājuši un izgatavojuši 15 tonnu kravnesības rampu ar cinkotu pretslīdes režģi un uzstādāmiem aizsargapmales sānu paneļiem.

stacionāra iekraušanas rampa

Lauksaimniecības uzņēmumiem darba gaitā bieži vien ir nepieciešams iekraut smago lauksaimniecības tehniku kravas automašīnās tālākai transportēšanai. Tomēr standarta rampu modeļi nav piemēroti traktoru vai kombainu iekraušanai. Šādai tehnikai nepieciešama daudz lielāka pieļaujamā slodze un pašas iekraušanas rampas kopējais platums.

Ne daudzi iekraušanas rampu ražotāji ir gatavi uzņemties šādu īpašu projektu. Tomēr AUSBAU ir plaša pieredze lielizmēra tehnikas rampu ražošanā. Mūsu profesionālie projektēšanas inženieri ir gatavi uzņemties jebkuru uzdevumu, lai apmierinātu klientu vajadzības.iekraušanas rampa

AUSBAU kvalitāti un profesionalitāti apliecina mūsu klientu uzticība un to, ka viņi atkārtoti iegādājas iekraušanas rampas traktoriem no mūsu uzņēmuma.

Atpakaļzvans
Lūdzu, aizpildiet formu zemāk un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Uzdot jautājumu
Lūdzu, aizpildiet lauku vai nosūtiet pieprasījumu uz e–pastu mail@ausbaurampa.lv